İnsan Kaynakları
İş Başvuruları ve İşe Alım

Kurumumuzda işe alım süreci, fırsat eşitliğine dayanmakta ve İlgili yönetmeliğimizde yer alan maddelere göre gerçekleşmektedir. Deneyimsiz personel alımlarında adayların grup olarak katıldıkları panel mülakat, deneyimli personel alımlarında ise bireysel mülakat yapılır. Mülakatta başarılı bulunan adaylara yine kadro gereksinimlerimiz doğrultusunda iş teklifi yapılır. Mülakat tarihinden itibaren 3 ay içinde görev teklif edilmeyen adayların başvuruları arşive alınır.

Firmamıza İnternet ortamında “Genel Başvuru” yapılabildiği gibi Holding bünyesinde şahsen yapılan başvurular gereksinim duyduğumuz  kadrolar için de tarafımıza  yönlendirilmektedir.

İşe alma ve yerleştirmede Beyaz yaka pozisyonlar için lisans eğitimi,Mavi yaka kademesindeki pozisyonlar içinse,en az lise mezuniyeti şartı aranacaktır.Mavi yaka kademesindeki pozisyonlara çalışan temininde sırasıyla ön lisans, Meslek ve Teknik lise eğitimi  tercih edilecektir. Ayrıca işe alımlarda askerliğini yapmış adaylar öncelikli tercihimizdir.

 

 

Kablo İmal makinası Operatörlüğü Kursuna başlayacak olan adaylarımızdan istenilen evraklar aşağıdaki gibi olup  20.01.2015 Salı  günü saat 11:00 a kadar tarafımıza teslim edilmesi gerekmektedir.

 

 

 

2 ADET DİPLOMA FOTOKOPİSİ

4 ADET FOTOĞRAF

S.G.K MÜSTEHAKLIK BELGESİ-SGK DAN ALINACAK

3 ADET NUFÜS CÜZDANI FOTOKOPİSİ

ZİRAAT BANKASI HES. CÜZ. FOTOKOPİSİ-MERKEZ ŞUBE HARİÇ HERHANGİ BİR ZİRAAT BANKASI ŞUBESİNDEN AÇILACAK-

YAPI KREDİ KALE ŞUBESİ HES. CÜZ. FOTOKOPİSİ

İŞKUR İŞSİZLİK KAYDI-İŞKUR PERSONELLERİNDEN SN.MEHMET ERCAN BEY YARDIMCI OLACAK.

ÇALIŞANLAR İÇİN S.G.K İŞTEN ÇIKIŞ BİLDİRGESİ (İŞYERİNDEN ALINACAK)

ADLİ SİCİL KAYDI

MELİKGAZİ HASTANESİ'NDEN AĞIR İŞLERDE ÇALIŞABİLİR RAPORU

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

+   Anasayfa
+   Medya
+   İletişim
Tüm Hakları Hes Kablo A.Ş.'ye aittir.
design by refleks